Страусина ферма САВАННА - розведення африканських страусів, зелений туризм

страусина ферма саванна - розведення африканських страусівCтраусина ферма "Саванна" - розведення і продаж африканських страусів.

Основна діяльність ферми: страусоводство, продаж страусиного м'яса, зелений туризм, виготовлення виробів із шкіри страуса, виготовлення сувенірної продукції, міні-гольф, тир.

На фермі проводяться екскурсії, які веде власник ферми, який займається розведенням страусів, веденням селекційних робіт, інкубацією яєць. Пізнавальна екскурсія, на якій можна побачити весь процес розвитку страуса від яйця в інкубаторі до дорослого страуса, буде цікава як дітям, так і їх батькам.
Також на території страусиної ферми, в безпосередній близькості від птахів, знаходиться поле для міні-гольфу, тир

В даний час йде активний розвиток і розширення ферми - збільшується маточне поголів'я, будуються нові місця для відпочинку.

У Європі комерційне розведення африканських страусів почалося на початку позаминулого століття і розвивалося великими темпами, на Україні ж перші страусині ферми з'явилися порівняно недавно. Проте, завдяки перспективності та високій рентабельності цього бізнесу він є одним з найбільш прибуткових в сільському господарстві. Невибагливість птиці до кліматичних умов робить можливим розведення страусів в будь-якому регіоні нашої країни.

 
Обратная связь   |   Українською

Страусина ферма САВАННА - екскурсії, відпочинок
Тел. +38096-60-55-779
+38066-64-89-524 Viber
інстаграм strausyna_ferma_savanna

Сергій Петрович

Новини