Страусина шкіра. Вироби із страусиної шкіри

Страусина шкіра повсюдно відома своєю міцністю і еластичністю. Унікальний візерунок робить страусину шкіру екзотичною і неповторною. Вироби, виготовлені з цієї шкіри, відносять до предметів преміум класу.

 

Шкіра страуса - одна з найбільш м'яких і одночасно міцних в світі. У шкірі міститься безліч натуральних олій, тому вона не пересихає, не тріскається, що не дерев'яніє. Ніяка інша шкіра не може посперечатися з її неповторним малюнком пір'яних фолікул. Це робить страусину шкіру однією з найдорожчих на сьогоднішній момент.

 

Завжди впізнавані, зручні предмети зі страусиної шкіри є атрибутами успішності і достатку. Елегантні і класичні - вони присутні в світовій моді останні п'ятдесят років. Найвідоміші світові дизайнери як Louis Vuitton, Manolo Blahnik, Christian Louboutin включають в свої колекції сумки, туфлі і аксесуари зі страусиної шкіри. Фірма Vertu пропонує модні чохли зі страусиної шкіри для своїх ексклюзивних мобільних телефонів.

 

Наша ферма займається виробництвом шкіргалантерейних виробів, головних уборів та інших предметів одягу зі страусиної шкіри. У нашому магазині представлені ремені зі страусиної шкіри, бейсболки, кепки, ковбойські капелюхи, брелоки і т.д.

 

Страусиная кожа - страусиная ферма САВАННА Страусиная кожа - страусиная ферма САВАННА Страусиная кожа - страусиная ферма САВАННА

Все изделия изготовлены на страусиной ферме "Саванна"

 

Обратная связь   |   Українською

Страусина ферма САВАННА - екскурсії, відпочинок
Тел. +38096-60-55-779
+38066-64-89-524 Viber
інстаграм strausyna_ferma_savanna

Сергій Петрович

Новини